Share:

Co daje detoks alkoholowy?  

   RSS

0

Cześć!

Sprawa jest taka, że mój mąż pije ostatnio dużo alkoholu (ślub córki 🍾) i jego organizm powoli odmawia posłuszeństwa. Zastanawiamy się nad detoksem. Może mi ktoś wyjaśnić co to dokładnie jest? Ciągle trafiam na informacje o jakiś sokach i dietach... 😥 🤔 

@anetabachleda75

Szanowna Pani,
detoksykacja sprawia, że organizm zostaje oczyszczony ze wszelkich niepotrzebnych i szkodliwych toksyn, które nagromadziły się w ciele człowieka pod wpływem stałego picia alkoholu. Poprawia także nastrój i samopoczucie. Przywraca umiejętność racjonalnego myślenia i podejmowania decyzji. Mam nadzieję, że ułatwi to państwu podjęcie decyzji.
Pozdrawiam, dr Krzysztof Wachowski.

Panie Doktorze,

detoks alkoholowy faktycznie pomogl, ale nie stosowalismy inny metod, bo maz nie jest alkoholikiem 🙂 . Teraz były swieta, sylwester... znowu nie czuje sie najlepiej 🤢 . Czy mozna powtorzyc zabieg, czy detoks alkoholowy mozna wykonac tylko raz?

@anetabachleda75

Szanowna Pani,

detoks alkoholowy może zostać powtórzony, jeśli lekarz po wywiadzie medycznym wyrazi na to zgodę. Proszę jednak pamiętać, że detoks alkoholowy pomaga w następstwach picia, ale nie spowoduje, że sytuacja się już nie powtórzy. Jeśli zauważy Pani u męża problem alkoholowy zalecam kontakt z kliniką leczenia alkoholizmu. W takim przypadku szybkość reakcji może być bardzo pomocna.

Pozdrawiam, dr Krzysztof Wachowski.

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja